|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Markeren: | chemisch bestand sproeipomp van kunststof,zwarte sproeipomp,luchtloze pompflessproeier |
||
|---|---|---|---|
| Artikel nr. | K103A |
| Beschrijving | Triggersprayer |
| Afsluiting | 28/400, 28/410, 28/415 (Sluiting met ratel kan worden gekozen) |
| Functie | Spray/Stream; Spray/Spray; Spray/Schaam |
| Output | 10,30-1,50 ml/t |
| Kleur | Alle kleuren mogelijk |
| MateriaalMateriaal | PP. |
| Verpakkingsgegevens | 54 x 38 x 39 cm/500 stuks |
| Productiecapaciteit | 150,000pcs/dag |
| G.W. (KGS) | 12 kg |
| N.W. (KGS) | 11 kg |
| FOB-haven | Ningbo |
| Land van oorsprong | China |
| MOQ | 10,000pcs per kleur |
| Betaling | 30% vooraf en het saldo moet tegen kopie van B/L worden betaald. |
| HS-code | 84248910 |
Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd is een innovatieve onderneming die gespecialiseerd is in het ontwerpen, ontwikkelen en produceren van verpakkingen voor huishouden, schoonmaak, persoonlijke verzorging, enz.- de integratie van industrie en handel.
KYLIN biedt een one-stop service, niet alleen R & D-technologie,maar ook concurrerende prijzen met hoge kwaliteit.
We zijn gevestigd in Yuyao, China, genieten van de gemakkelijke toegang tot Ningbo en Shanghai haven.Noordoost-Afrika, Europa, het Midden-Oosten en Zuid-Amerika.![]()
Contactpersoon: Han
Tel.: 008613082991413