|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Functie: | Alle plastic schuimtrekker | Kleur: | Elke kleur |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | PP | Maat: | Klein |
| Artikeltype: | Vrouwen | Gebruik: | voor flessen |
| MOQ: | 10000 | steekproef: | vrij |
| Buislengte: | Douane Gemachtigde Buis | Doorlooptijd: | 15-25 dagen |
| Transportpakket: | Sterk papierkarton | Specificatie: | 28/410 |
| Handelsmerk: | OEM-ODM | Oorsprong: | Zhejiang-China |
| Hs-code: | 84248910 | Productiecapaciteit: | 4,5 miljoen stuks per maand |
| Markeren: | 28 mm zwarte kunststof trigger sprayer,chemische bestandheid van de spuitgever,luchtloze pompfles met rond mondstuk |
||
| Artikel nr. | K101 serie |
| Beschrijving | Triggersprayer |
| Afsluiting | 28/400, 28/410, 28/415 (Sluiting met ratel kan worden gekozen) |
| Functie | Spray/Stream; Spray/Spray; Spray/Schaam |
| Output | 00,65-0,85 ml/t |
| Kleur | Alle kleuren mogelijk |
| MateriaalMateriaal | PP. |
| Verpakkingsgegevens | 54 x 38 x 39 cm/500 stuks |
| Productiecapaciteit | 150,000pcs/dag |
| G.W. (KGS) | 12 kg |
| N.W. (KGS) | 11 kg |
| FOB-haven | Ningbo |
| Land van oorsprong | China |
| MOQ | 30,000pcs per kleur |
| Betaling | 30% vooraf en het saldo moet tegen kopie van B/L worden betaald. |
| HS-code | 84248910 |
Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd is een innovatieve onderneming die gespecialiseerd is in het ontwerpen, ontwikkelen en produceren van verpakkingen voor huishouden, schoonmaak, persoonlijke verzorging, enz.- de integratie van industrie en handel.
KYLIN biedt een one-stop service, niet alleen R & D-technologie,maar ook concurrerende prijzen met hoge kwaliteit.
We zijn gevestigd in Yuyao, China, genieten van de gemakkelijke toegang tot Ningbo en Shanghai haven.Noordoost-Afrika, Europa, het Midden-Oosten en Zuid-Amerika.![]()
Contactpersoon: Han
Tel.: 008613082991413