|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Markeren: | 28 mm gele spuitfles,plastic mini spuitfles voor het reinigen,luchtloze pompfles met trigger |
||
|---|---|---|---|
| Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd. Voeg toe:Rm # 807, Heli South Building,328 Nanleinan Road,Lizhou Street,Yuyao 315400, provincie Zhejiang, China |
|
| Artikel nr. | K602-2 |
| Beschrijving | Triggersprayer |
| Afsluiting | 20/410 24/410 28/410 ((Ratchet sluitingsvorm kan worden gekozen) |
| Functie | SPRAY/STREAM; SPRAY/SPRAY |
| Output | 0.26-0.30 ml/t |
| Kleur | elke kleur |
| Materiaal | PP. |
| Verpakkingsgegevens | 54*38*39CM/500 stuks |
| Productiecapaciteit | 200,000PCS/DAG |
| G.W. (KGS) | 12 kg |
| N.W. (KGS) | 11 kg |
| FOB-haven | Ningbo |
| Land van oorsprong | China |
| HS-code | 84248910 |
| MOQ | 30,000pcs per kleur |
| Betaling | 30% vooraf en het saldo moet tegen kopie van B/L worden betaald. |
Contactpersoon: Han
Tel.: 008613082991413