|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Model-NR.: | K602-2 | Functie: | Recyclebaar |
|---|---|---|---|
| Kleur: | LICHT PAARS | Materiaal: | PP |
| Maat: | Klein | Sluiting: | 28/400 28/410 28/415 |
| Ontladingssnelheid: | 0.26-0.30 ml/t | Transportpakket: | kartonnen verpakking |
| Specificatie: | 20/410 24/410 | Oorsprong: | Zhejiang |
| Hs-code: | 84248910 | ||
| Markeren: | Lichte paarse Mini Trigger Sprayer,met een gewicht van niet meer dan 10 kg,kappersproeier met garantie |
||
| Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd. Voeg toe:Rm # 807, Heli South Building,328 Nanleinan Road,Lizhou Street,Yuyao 315400, provincie Zhejiang, China | |
| Artikel nr. | K602-2 |
| Beschrijving | Triggersprayer |
| Afsluiting | 20/410, 24/410, 28/410 |
| Functie | SPRAY/STREAM; SPRAY/SPRAY |
| Output | 0.26-0.30 ml/t |
| Kleur | elke kleur |
| Materiaal | PP. |
| Verpakkingsgegevens | 54*38*39CM/500 stuks |
| Productiecapaciteit | 200,000PCS/DAG |
| G.W. (KGS) | 12 kg |
| N.W. (KGS) | 11 kg |
| FOB-haven | Ningbo |
| Land van oorsprong | China |
| HS-code | 84248910 |
| MOQ | 30,000pcs per kleur |
| Betaling | 30% vooraf en het saldo moet tegen kopie van B/L worden betaald. |
![]()
Veelgestelde vragen
Kunnen we gratis monsters krijgen?
(1) Voor de monsters in onze voorraad kleur of grootte, zeker, zouden we graag om u gratis te bieden om de kwaliteit te testen, maar hopelijk kunt u de verzendkosten dragen. (2) Voor de aangepaste monsters,We kunnen ook nieuwe monsters maken als uw verzoekenIk hoop dat u de kosten van de monsters kunt dragen.
V2: Kunnen we op de potten drukken of etiketten afdrukken?
Er zijn verschillende drukmethoden beschikbaar, zoals zijde-schermprinten, warm stempelen en etiketten plakken, enz.
Q3. Wat is de normale doorlooptijd?
A. Voor voorraadproducten sturen we u de goederen binnen 1~7 dagen na ontvangst van uw betaling. B. Voor massaproductie is de doorlooptijd ongeveer 20~45 dagen, en langer als oppervlaktebehandelingen vereist zijn.
Wat zijn uw verzendvoorwaarden?
A. Voor kleine proeforders kunnen FEDEX, DHL, UPS, TNT enz. worden geleverd. B. Voor grotere bestellingen kunnen we de verzending per zee of per lucht volgens uw vereiste regelen.
Q5. Als er defecte producten zijn, hoe kunt u het voor ons regelen?
Warm tips: Alle door de mens veroorzaakte schade die wij niet kunnen vervangen, terugbetalen of compenseren.
Contactpersoon: Han
Tel.: 008613082991413