|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Model-NR.: | K702-10 | Functie: | Chemisch afbreekbaar |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Elke kleur | Materiaal: | PP |
| Maat: | Klein | Doorlooptijd: | 15-25 dagen |
| MOQ: | 10000 | Buislengte: | Douane Gemachtigde Buis |
| Ontladingssnelheid: | Ontladingssnelheid | Transportpakket: | Sterk papierkarton |
| Specificatie: | 24/410, 28/410 | Handelsmerk: | Kylin |
| Oorsprong: | China | Hs-code: | 84249020 |
| Productiecapaciteit: | 1.000.000 stuks per maand | ||
| Markeren: | niet-giftige vloeibare foundationpomp,multiscene behandeling airless pomp,K702-10 foundationpompfles |
||
![]()
K702-10 Crème dispenser Witte behandeling pomp Speciale actuator Parfum atomizer Cosmetische behandeling pompen
| Artikel 1 | K702-10 witte roompomp |
| Naaldgrootte | 24/410 |
| Vorm | PP actuator, plastic afsluiting |
| Materiaal | PP. |
| Gebruik | cosmetische lotions en crèmes voor het gezicht of het lichaam |
| Voordeel | Leekbestendig ontwerp, mooie vorm, goede kwaliteit |
| Verpakking | Exportkarton met verzendmerk en plastic pallet |
| De hoeveelheid | 500 stuks/CTN |
| Meas. | 47*38*24 cm |
| G.W. | 7.3 kg |
| N.W. | 6.3 kg |
| Leveringhaven | FOB Ningbo |
| MOQ | 10000 stuks |
| Levertyd | 15-25 dagen na uw bestelling |
| Productiecapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Voorwaarden van de overeenkomst | T/T 30% aanbetaling, saldo betaald vóór verzending na QC-test. |
| Kwaliteitsgarantieperiode | 24 maanden na de bevalling |
![]()
Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd is een innovatieve onderneming die gespecialiseerd is in het ontwerpen, ontwikkelen en produceren van verpakkingen voor huishouden, schoonmaak, persoonlijke verzorging, enz.- de integratie van industrie en handel.
KYLIN biedt een one-stop service, niet alleen R & D-technologie,maar ook concurrerende prijzen met hoge kwaliteit.
We zijn gevestigd in Yuyao, China, genieten van de gemakkelijke toegang tot Ningbo en Shanghai haven.Noordoost-Afrika, Europa, het Midden-Oosten en Zuid-Amerika.
Contactpersoon: Han
Tel.: 008613082991413